Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Praha-Ďáblice

Firma Výkup Antik Praha-Ďáblice je zaměřena na výkup starožitností Praha-Ďáblice a starožitného nábytku Praha-Ďáblice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekPraha-Ďáblice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Praha-Ďáblice a výkup retro doplňků Praha-Ďáblice jako jsou stará křesla Praha-Ďáblice, staré kredence Praha-Ďáblice, chromové gauče Praha-Ďáblice, starožitné psací stoly Praha-Ďáblice, starožitné jídelny Praha-Ďáblice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Praha-Ďáblice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Praha-Ďáblice, výkup starožitného nábytku Praha-Ďáblice, výkup použitého nábytku Praha-Ďáblice, výkup nábytku Praha-Ďáblice, výkup chromového nábytku Praha-Ďáblice, výkup designového nábytku Praha-Ďáblice, výkup nábytku Halabala Praha-Ďáblice, výkup křesel Praha-Ďáblice, výkup porcelánu Praha-Ďáblice, výkup z pozůstalostí Praha-Ďáblice, vyklízení pozůstalostí Praha-Ďáblice. odhad starožitností Praha-Ďáblice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI